تبلیغات
.::* جوک+ فیلتر شکن+اس.ام.اس +عکس+ کلیپ موبایل+ . . . *::. - تیر اندازی در دزفول
 
تیر اندازی در دزفول ... خبرهای جهان ,   
 

تیراندازی در ساختمان ادبیات و علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول ، با مداخله بموقع پلیس پایان یافت.

 

تیراندازی در ساختمان ادبیات و علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول ، با مداخله بموقع پلیس پایان یافت.

 

به دنبال وقوع تیراندازی هوایی در ساختمان امام خمینی (ره) دانشگاه آزاد اسلامی دزفول ، پلیس دانشجوی مسلح را وادار به تسلیم کرد. سرهنگ مهدی احمدی ، مسوول اطلاع رسانی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی در این باره گفت: مقارن ساعت 11.10 چهارشنبه پنجم دی ماه ، دانشجوی 22 ساله با ورود به ساختمان امام خمینی (ره) دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول ، 3 تیر هوایی شلیک کرده و به این ترتیب دانشجویان وحشت زده با همکلاسی 22 ساله خود در حالی مواجه شدند که قصد انتقامگیری از یکی از دانشجویان پسر این دانشکده را داشت.

 

وی افزود: بلافاصله با اعلام این حادثه به مرکز فوریت های پلیسی 110، ماموران نزدیکترین کلانتری به محل اعزام شدند و مشخص شد حادثه تیراندازی بر اثر انتقامجویی یکی از دانشجویان از همکلاسی اش به دلیل خواستگاری از دختر مورد علاقه او در دانشکده بوده است.

 

به این ترتیب که جوان دانشجو با تهیه یک قبضه کلت کمری به دانشکده آمده و با تیراندازی در طبقه همکف ، موجب وحشت همکلاسی هایش شده بود. این گزارش حاکی است: با مداخله بموقع ماموران پلیس و همکاری حراست دانشگاه ، این دانشجو، خود را تسلیم پلیس کرد و ماجرا مقارن ساعت 12.15 با دستگیری وی که به تیراندازی و برهم زدن نظم و امنیت دانشگاه متهم است ، بدون وقوع حادثه ای پایان یافت. 

|+| نوشته شده توسط امین ۰۹۱۷۱۳۴۲۸۰۶ در جمعه 7 دی 1386 و ساعت 06:12 ق.ظ | نظر شما ()
ویرایش شده در - ساعت -

نوشته های پیشین